Rollers For Kidz 

τα καλύτερα σημεία για roller skates στην Αττική με ενοικίαση εξοπλισμού και οργανωμένες πίστες για ασφαλή και όμορφη εμπειρία 

 

Ένα υπέροχο άθλημα που κάλλιστα γίνεται η αγαπημένη οικογενειακή δραστηριότητα, απαιτεί όμως κατάλληλο εξοπλισμό 

Ψάξαμε και βρήκαμε τις πιο οργανωμένες πίστες για ενοικίαση  εξοπλισμού 

εκεί μπορείτε να μάθετε ρόλερ με ασφάλεια : 

 

1. Super Bowl : http://superbowl.gr/

με 2 Πίστες στον ίδιο χώρο


2. Volta Fun Park : http://www.voltafuntown.gr/

 με πίστες σε 3 σημεία α. Avenue mall, β. Metromall, γ. Athens Heart


3. Blanos Bowling : http://www.blanosbowling.gr/index.php/roller-skating


4. Sports Park Παιανία : http://www.sportspark.gr/


5. Royal Bowling : http://www.royalbowling.gr/


6. Lol Disco Roller Χαϊδάρι : https://el-gr.facebook.com/Disco-Roller-LOL-418276205045560/


7. Fun Park Αφίδνες : https://www.paidotoposafidnes.gr/


8. Play & Roll Άγιος Στέφανος : https://www.facebook.com/Playandroll/


9. Joy Ride Άγιος Δημήτριος http://www.joyride.gr


10. Bowling Center Κηφισιά : http://bowlingathens.gr/


11. Bowling Center Ίλιον : http://www.bowlingcenter.gr/%CE%B2owling-center-%CE%AF%CE%BB%CE%B9%CE%BF%CE%BD-c-2.html

 

 

Και αντίστοιχα για την επαρχία :

1. Πολυχώρος WE – Θεσσαλονίκη : http://www.weskg.gr/


2. Sky park Bowling Ρόδος : https://www.facebook.com/skyparkbowling/


3. Playland Λήμνος : http://lemnosplayland.gr/


4. The New Post Café Καλαμάτα : https://www.facebook.com/TheNewPost.Kalamata/

 

 

 

Agenda

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31